KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152099
nr 1615 2099
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 64/310, daterad 1957. Bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 49x38 cm
Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:06:41
22/4 15:57:51
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr